UTV CCV EUBA

Dolnozemská cesta 1

9. poschodie, učebňa A9.13

utorky

Garant a vedúci ročníkaMgr. Petra Hirtlová, PhD.

dátumtémaprednáša
2023 Efektívne učenie nie je mučenie. Každý z nás má chytrú hlavu Hirtlová, Petra, Mgr., PhD.
2023 Úspešné a neúspešné kognitívne starnutie Hirtlová, Petra, Mgr., PhD.
2023 Keď mozog pracuje „inak“. Kognitívne poruchy,  poruchy učenia Hirtlová, Petra, Mgr., PhD.
2023 Jeden mozog – dve hemisféry. Teória hemisférovej dominancie Hirtlová, Petra, Mgr., PhD.
2023 Metóda telesného zoznamu – využite svoje telo k dobrému zapamätaniu si Hirtlová, Petra, Mgr., PhD.
2023 Rozum a cit. Ako emócie ovplyvňujú myslenie Hirtlová, Petra, Mgr., PhD.
2023 Hry s písmenkami. Majte ostrý jazyk a britkú myseľ Hirtlová, Petra, Mgr., PhD.
2024 Mozog pohľadom mýtov a faktov, čo o ňom vieme a nevieme Hirtlová, Petra, Mgr., PhD.
2024 Brain Food alebo Nakŕmte svoj mozog Hirtlová, Petra, Mgr., PhD.
2024 Studnica nápadov alebo Ako privolať múzy Hirtlová, Petra, Mgr., PhD.
2024 Konvergentné a divergentné myslenie –dva spôsoby nazerania na svet Hirtlová, Petra, Mgr., PhD.
2024 Antiaging pre mozog – omlaďte svoje myslenie Hirtlová, Petra, Mgr., PhD.
2024 Mnemotechniky pre všedný deň – zrýchlite a spresnite svoje myšlienkové operácie Hirtlová, Petra, Mgr., PhD.
2024 Time out – aj mozog potrebuje niekedy „vypnúť“ Hirtlová, Petra, Mgr., PhD.

Ukončenie po poslednej prednáške v zimnom semestri a v letnom semestri (7+7).