So štúdiom na UTV Ekonomickej univerzity v Bratislave som začala zo zvedavosti. Oslovil ma vybraný študijný odbor "Medzinárodný cestovný ruch a klient". Postupom času som sa viac a viac tešila na nové prednášky a nových lektorov. Forma štúdia, aká je práve na tejto univerzite je veľmi príjemná, zaujímavá a podnetná. Okrem samotného štúdia pre seniorov je veľkým osviežením aj kolektív, ktorý prináša do nášho "študentského života" množstvo milých stretnutí a posedení, humorných a vtipných situácií ako i nových priateľstiev. Nenahraditeľnou osobou je naša manažérka programov UTV a celoživotného vzdelávania, ktorá sa s nami pravidelne stretáva pred každou prednáškou, informuje nás o všetkom dianí, kultúrnych programoch a akciách univerzity. Je nielen našou ozajstnou oporou, ale aj človekom s veľkým srdcom a našim úžasným vzorom.

Ďakujeme za všetko, čo sme v akademickom roku mohli na UTV zažiť.