Univerzita tretieho veku Ekonomickej univerzity v Bratislave vždy pred Vianocami organizuje zaujímavé prednášky a podujatia pre študentov UTV a seniorov Petržalky.

Tak to bolo aj v roku 2023. Prednášky a podujatia sa uskutočnili na Ekonomickej univerzite v Bratislave a v Petržalskej klubovni aktívnych seniorov.

Vyvrcholenie vianočných podujatí bolo v piatok 15.12.2023 a v pondelok 18.12.2023.

V piatok, Petržalská klubovňa aktívnych seniorov ukončila vianočné podujatia príhovorom a punčom so starostom MČ Bratislava-Petržalka Jánom Hrčkom.

V pondelok, Univerzita tretieho veku Ekonomickej univerzity v Bratislave spoločne s U3V Klubom Ekonóm ukončila december vianočným stretnutím, ktoré v mene rektora Ekonomickej univerzity v Bratislave otvorila a prítomných pozdravila prorektorka pre vzdelávanie Ekonomickej univerzity v Bratislave Zuzana Juhászová. Na podujatí vystúpili s koledami detí z MŠ na Tupolevovej ulici, spevácky súbor Petržalská Melódia a nechýbala vianočná atmosféra, vianočné koláče a sviatočná nálada.

Milí študenti Univerzity tretieho veku,

v mene rektora Ekonomickej univerzity v Bratislave a za Univerzitu tretieho veku Ekonomickej univerzity v Bratislave Vám ďakujeme za priazeň a tohtoročnú spoluprácu. Prajeme Vám krásne a pokojné Vianoce. Do Nového roku 2024 prajeme pevné zdravie, veľa optimizmu a zaujímavé spoločné stretnutia na výučbe i mimo nej.

Vianoce a prianie UTV