Dňa 13. júla 2018 si po absolvovaní dvojtýždňového programu 6. ročníka Detskej Ekonomickej univerzity prevzalo 44 jej účastníkov diplomy osvedčujúce status úspešného aj s udelením titulu „inžinier – junior“. To, že program bol zaujímavý a atraktívny, dokumentuje aj vyjadrenie 10. ročnej Ninky Prejsovej, účastníčky DEU v slovenskom jazyku: „Dva týždne na Ekonomickej univerzite v Bratislave sa mi veľmi páčili. Každý deň som nedočkavo čakala, aký program pre nás pripravia organizátori. Najviac ma z pripravovaného programu zaujala návšteva na najmodernejšej Slovnaft čerpacej stanici, kde sa nachádzala aj kúpeľňa pre psov, exkurzie v spoločnostiach DeLL, McDonald´s, Orange, v Poštovej banke, Tatra banke, zaujímavé prehliadky boli na letisku Milana Rastislava Štefánika v Bratislave i v Prezidentskom paláci. Osobne ma zaujali prednášky o marketingu a účtovníctve, ale aj programovanie v programe scrath. Som rada, že som sa mohla zúčastniť Detskej Ekonomickej univerzity, lebo som získala veľa nových kamarátov a plno zážitkov“.

Už od 16. júla 2018 pokračuje aj 2. ročník DEU v anglickom jazyku. Pre najmladších študentov univerzita pripravila bohatý program, ktorý im zároveň pomôže zlepšiť si jazykové znalosti z angličtiny.

Mnohé z detí sa už teraz sa tešia na ďalší ročník Detskej ekonomickej univerzity.